Novinky

  • 14.04.2025 Bad Hülkenberg byl diskvalifikován z VC Bahrajnu kvůli sedřené spodní desce

  • 13.04.2025 Bad Russell a Antonelli přišli o 1 místo na startu VC Bahrajnu

  • 07.04.2025 Bad Japonec Šigeaki Hattori, účastník Indy 500, zahynul při dopravní nehodě ve věku 61 let.

Facebook Instagram

Toyota lanaří Webbera

Toyota lanaří Webbera

O Australana je zájem v Jaguaru, Renaultu, Williamsu a Toyotě.

Japonský automobilový obr Toyota se připojil k bitvě o služby vysoce ceněného Marka Webbera a snaží se tak doplnit k již předjednanému Ralfovi Schumacherovi druhého pilota pro příští sezónu.

Webber byl dlouhou dobu spojován s výměnou od stávajícího týmu Jaguar do stáje Williams. Ale dle magazínu Autosport Toyota již vážně vyjednává s Webberovým manažerem Flaviem Briatorem.

Významnou roli by mohl hrát fakt, že Williams je velice skoupý na výši jezdeckých platů, naproti tomu Toyota má jeden z největších rozpočtu ve formuli 1.

Další ne nepravděpodobnou možností pro Webbera je zůstat v Jaguaru, kde si vytvořil po přestupu od Minardi velice dobré jméno a silnou pozici.