Novinky

  • 14.04.2025 Bad Hülkenberg byl diskvalifikován z VC Bahrajnu kvůli sedřené spodní desce

  • 13.04.2025 Bad Russell a Antonelli přišli o 1 místo na startu VC Bahrajnu

  • 07.04.2025 Bad Japonec Šigeaki Hattori, účastník Indy 500, zahynul při dopravní nehodě ve věku 61 let.

Facebook Instagram

Rosberg opět provětrá Fangiův Mercedes W196

Rosberg opět provětrá Fangiův Mercedes W196

Zúčastní se s ním otevření sezóny DTM.

Během otevření letošní sezóny DTM se na Hockenheimringu vrátí do akce i legendární vůz Mercedes W196, se kterým Juan Manuel Fangio získal tituly mistra světa Formule 1 v letech 1954 a 1955. Za volantem bude věhem propagační jízdy sedět současný jezdec Mercedesu, Nico Rosberg.

"Těším se na setkání s fanoušky a především na možnost usednout do originálu Stříbrného šípu Juana Manuela Fangia a vyjít s ním na trať", řekl novinářům Rosberg.

Vedoucí muž průběžného pořadí MS Formule 1 ve volném čase sleduje i dění v DTM a těší se, že bude při premiéře nových vozů. Během závodu i celé sezóny bude palce samozřejmě držet všem jezdcům Mercedesu.

Do Hockenheimu zavítá i Nico Hülkenberg, který se však zúčastní jen sobotní autogramiády.