Novinky

  • 14.04.2025 Bad Hülkenberg byl diskvalifikován z VC Bahrajnu kvůli sedřené spodní desce

  • 13.04.2025 Bad Russell a Antonelli přišli o 1 místo na startu VC Bahrajnu

  • 07.04.2025 Bad Japonec Šigeaki Hattori, účastník Indy 500, zahynul při dopravní nehodě ve věku 61 let.

Facebook Instagram

Buggyra zkoušela v tahačích bionaftu

Buggyra zkoušela v tahačích bionaftu

Testy v Mostu splnily svůj účel

V tomto týdnu testoval tým Buggyra v Mostu svoje tahače DV50 a AK29. V jejich kabinách se střídali Aliyyah Kolocová, Adam Lacko a Téo Calvet.

Šlo především o zkoušky bionafty, která je pro letošní evropský šampionát jako palivo předepsána. „Zapadá to do naší koncepce zeleného závodění a výsledek předčil veškerá optimistická očekávání. Téo a Aliyyah si zajeli osobáky, Adam se pohyboval na hraně rekordu,“ uvedl šéfkonstruktér David Vršecký. „Za týden se přesuneme do Nogara, potřebujeme získat data z tepla.“ 

 (Zleva): Téo Calvet, Aliyyah Kolocová a Adam Lacko zahájili přípravu na nadcházející truckerskou sezonu. Foto: Buggyra

Naštěstí nepršelo, byla sice docela zima, ale jinak pohoda. Uvidíme, jak v Nogaru, přece jen se jedná o hodně odlišný okruh,“ podotkl Lacko.

Zdroj: Buggyra, úvodní foto: Buggyra