Novinky

  • 14.04.2025 Bad Hülkenberg byl diskvalifikován z VC Bahrajnu kvůli sedřené spodní desce

  • 13.04.2025 Bad Russell a Antonelli přišli o 1 místo na startu VC Bahrajnu

  • 07.04.2025 Bad Japonec Šigeaki Hattori, účastník Indy 500, zahynul při dopravní nehodě ve věku 61 let.

Facebook Instagram

BAR zaznamenal velké zvýšení zájmu sponzorů

BAR zaznamenal velké zvýšení zájmu sponzorů

Závodní místo u BAR se může stat velice prestižní.

Ačkoli jsme v předsezónním preview předpověděli týmu BAR dobrou sezónu navzdory tomu, že mnozí měli jeho rychlost v testech za klamavou, takový vstup nečekal asi nikdo. BAR bodoval zatím ve všech závodech a od Grand Prix Malajsie nechyběl na stupních vítězů a na kontě má dokonce jednu pole position.

Dalo se tedy očekávat, že se současnou formou vzroste i zájem sponzorů.

"Jak úžasný start do sezóny!" raduje se David Richards. "Nečekali jsme, že se v takové pozici budeme nacházet po čtyřech závodech a my nemáme ani náhodou v úmyslu nechat si to prokouznout mezi prsty.

Ve skutečnosti nám tento úspěch přináší další benefity, což posiluje naši pozici. Zaznamenali jsme velký nárůst zájmu sponzorů a nejlepší na tom je, že mnozí jezdci mohou začít chápat závodní místo u BAR jako prestižní," řekl David Richards.