Černý Siemens SX1 McLaren
Siemens představil limitovanou edici.
Siemens představil na veletrhu CeBIT limitovanou edici svého mobilního telefonu SX1, která je vyvedena v celočerném barevném provedení s logem týmu McLaren.
Telefon, který je postavený na základech platformy Nokia série 60, má špičkové funkce a nepřehlédnutelný design. SX1 disponuje vším, co můžeme od mobilu této kategorie očekávat: vestavěný digitální fotoaparát s funkcí kamery, software pro úpravu obrázků, rádio nebo přehrávač hudebních souborů AAC a MP3.
Vynikající funkce nabízí SX1 pro použití s kancelářskými softwarovými aplikacemi, kdy lze velice snadno obousměrně synchronizovat údaje v telefonu a například v Outlooku. Telefon lze samozřejmě doplnit o nadstandardní aplikace, které stáhnete z internetu a doinstalujete je do vnitřní paměti přístroje.
Jedinou pihou na kráse je takřka nepoužitelná klávesnice, jejíž ovládání je nejen nestandardní, ale také značně nepraktické.
Limitovaná edice SX1 se od běžného sériového provedení liší, kromě svého vzhledu, také stylově zaměřenými tapetami, spořiči a druhy vyzvánění.
Pokud máte v peněžence zbytečných přibližně 26 tisíc, může být SX1 McLaren Váš.