Novinky

  • 14.04.2025 Bad Hülkenberg byl diskvalifikován z VC Bahrajnu kvůli sedřené spodní desce

  • 13.04.2025 Bad Russell a Antonelli přišli o 1 místo na startu VC Bahrajnu

  • 07.04.2025 Bad Japonec Šigeaki Hattori, účastník Indy 500, zahynul při dopravní nehodě ve věku 61 let.

Facebook Instagram

Hamilton navštíví finále DTM na Hockenheimu

Hamilton navštíví finále DTM na Hockenheimu

Britský závodník absolvuje s Mercedesem C Coupé taxi jízdy.

Lewis Hamilton ve druhé polovině října navštíví finálový podnik letošní sezóny Německého mistrovství cestovních vozů DTM na Hockenheimringu.

Mistr světa z roku 2008 dostane možnost řídit vůz Mercedes-Benz C Coupé specifikace DTM při tzv. "taxi jízdách", během kterých závodníci vozí po okruhu VIP hosty jednotlivých značek.

"Skutečně se těším na to, že se zúčastním finále DTM na Hockenheimu a vrátím se do paddocku DTM," řekl Hamilton, který v prostředí německé série závodil v letech 2004 a 2005, když startoval v seriálu Euroserie Formule 3, kterou v roce 2005 celkově vyhrál.

"DTM je vysoce profesionální závodní série, která přitahuje neuvěřitelně nadšené publikum, které vytváří perfektní prostředí pro mladé jezdce, kteří absolvují své první kroky v závodní kariéře.

Na své působení v prostředí DTM mám krásné vzpomínky a jsem zvědavý na to, kolik tváří v paddocku na Hockenheimu poznám."